Wyjazd do SPA- idealna propozycja na wspólny wyjazd

przez admin

Szukając odskoczni od codziennej rutyny często wpadamy na pomysł wspólnego wyjazdu. Może to być romantyczny wyjazd we dwoje lub też wyjazd z przyjaciółkami czy grupką bliskich znajomych. Aby zapewnić sobie odpoczynek, relaks, a także- aby zadbać o swój wygląd- warto wybrać taki obiekt, który będzie w stanie nam to wszystko zapewnić. Takim obiektem jest chociażby kompleks hotelowy Talaria, który znajduje się pod Warszawą. Na jakie zabiegi w SPA można tutaj liczyć i dlaczego właśnie ten obiekt jest wart naszej uwagi?

Piękny obiekt i regeneracyjny relaks w SPA

Bez wątpienia, obiekt ten jest wyjątkowy ze względu na piękny pałac, który jest częścią kompleksu. Wystrój wnętrz hotelowych jest elegancki, klasyczny i stylowy- po prostu zachwycający. Na terenie Talarii można znaleźć dosłownie wszystko, co może być nam potrzebne podczas pobytu- nie tylko zakwaterowanie w pokoju o wysokim standardzie. Znajdują się tutaj aż trzy restauracje oraz piękna oranżeria. Talaria otoczona jest malowniczym parkiem, który zachęca do ruchu na świeżym powietrzu. Znajdują się tu trzy stawy, a także wypożyczalnia sprzętu sportowego- zarówno kijków do nordic walking jak i sprzętu do uprawiania sportów wodnych.

Kluczowa jest jednak sama strefa SPA&Welness, która łącznie zajmuje powierzchnię ponad 1000 m2. To niezwykłe miejsce, w którym możemy liczyć:

– Na duży basen, jacuzzi, a także różnego rodzaju sauny. Znajdziemy tutaj także domek ziołowy. Wszystko to pozwala na rekreacyjne, wspólne spędzanie czasu.
– Na zabiegi w SPA o dużym zróżnicowaniu, takie, które można idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb. Miejsce to umożliwia zarówno relaks w SPA jak i możliwość skorzystania z dwunastu różnych gabinetów z doświadczonymi terapeutami, także w formie sesji indywidualnych. Daje to duże pole manewru i możliwość konsultacji z odpowiednim terapeutą.
– Na masaże w SPA, które pozwalają się zrelaksować i szybko zwalczyć stres.
– Na możliwość skorzystania ze specjalnej strefy przeznaczonej tylko dla kobiet.

Obiekt idealny na każdą pogodę

Na terenie Talarii nie można się nudzić. Raczej nie trzeba też obawiać się o warunki pogodowe. W słoneczne i ciepłe dni można spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Z kolei w dni pochmurne można miło spędzić czas na terenie obiektu.

Dobrym pomysłem jest rezerwacja pobytu w ramach przygotowanych pakietów- w ofercie zawsze znajdziemy wariant ukierunkowany na korzystanie ze strefy SPA. Zazwyczaj cieszy się on sporym zainteresowaniem gości. Co ciekawe, pobyt może zostać wzbogacony o uczestnictwo w specjalnym programie inspiracyjno- sportowym, który ma na celu prezentację różnych możliwości kształtowania swojego stylu życia. Do dyspozycji gości są chociażby takie zabiegi jak ananasowy lub lawendowy peeling całego ciała, masaż na winogronowym maśle shea czy okład z musu jabłkowego w wannie Soft – Pack.

Podsumowując, taki wyjazd może pozwolić nam oderwać się od codziennych obowiązków i zwalczyć stres. To doskonała okazja na to, aby skoncentrować się na swoim własnym samopoczuciu, a także aby skorzystać z zabiegów upiększających i relaksujących.